Naša prvá detská kolekcia je tu: Prázdninujte s Bublikids

Dočkali sme sa! Prvá kolekcia detského dizajnového oblečenia a doplnkov z dielne Bubliboom je tu. Zoznámte sa s Bublikids.

Dlho sme snívali o tom, že vám prinesieme do bublidomčeka niečo svoje. Úplne vlastné. Dizajnové, kvalitné, s nápadom. Čakali sme na správny čas, dlho sme vyberali, vymýšľali, nechali sme nápady dozrieť a s príchodom prvých prázdninových dní je tu Bublikids. Prvá limitovaná kolekcia dizajnového oblečenia a doplnkov priamo z Bubliboomu.

Toto načasovanie nie je náhodné. Prázky, leto, slnko, voda, pohoda a Bublikids jednoducho idú dokopy.

Originálne ilustrácie a špičkové materiály

Limitovanú letnú kolekciu pre nás vytvorila ilustrátorka Zuzana Kraľovičová. Kreatívna duša, povolaním architektka, ktorú možno poznáte vďaka projektu Zážitkové steny. Jej originálne ilustrácie vytvorené exkluzívne pre Bubliboom nájdete na tričkách, šiltovkách, detských body či odznakoch. A nie hocijakých.

Pre drobcov chceme len to najlepšie. Rovnako zodpovedne, ako pristupujeme k výberu produktov do Bubliboomu, sme vyberali aj Bublikids kúsky. Pre bábätká od troch mesiacov máme v ponuke body zo 100 % česanej bavlny v štyroch veľkostiach. Pre menšie aj väčšie deti (od veľkosti 86 po 152) ľahučké tričká s krátkym rukávom v marhuľovom a sivom odtieni, ktoré s ilustráciami parádne ladia. Pred slnkom hlavičky ochráni štýlová šiltovka Beechfield Snap-Back – model trucker cap v čiernej, horčicovej a fuchsiovej.

Aby sa decká mali do čoho zbaliť na výlet či kam upratať hračky, rozbehli sme spoluprácu aj s tradičným českým výrobcom detských kufríkov KAZETO. V kolekcii Bublikids ich nájdete v bielom prevedení aj s nálepkou s Bublimacom.

Malých rebelov potešia dočasné tetovačky, dermatologicky testované, úplne bezpečné a tlačené tými najkvalitnejšími farbami. Aby toho nebolo málo, neprehliadnite smaltovaný odznak s bezpečným zapínaním a plagát do izbičky s motívom ilustrácií v dvoj- alebo viacfarebnom prevedení.

Kompletnú kolekciu štýlového detského oblečenia nájdete od 1. júla v našom e-shope. Bude tiež dostupná aj v kamennej predajni Bubliboom na žilinskom Bulvári.

Zoberte Bublimaca na výlet

Dajte nám vedieť, ako s vami Bublimaco prázdninuje. Tagujte nás na Instagrame s hashtagmi #bublikids a #bubliboom_zilina a po prázdninách vyberieme z verejných instagramových príspevkov jedného výhercu, pre ktorého máme pripravené prekvapenie.

Za fotografie ďakujeme Martine Bajánkovej.